Współpraca polsko-niemiecko-marokańska – spotkanie w Urzędzie Miasta

Dnia 26 stycznia Zarząd Młodzieżowej Rady Wąbrzeźna miał okazję spotkać się w Urzędzie Miasta Wąbrzeźno z przedstawicielami projektu współpracy polsko-niemiecko-marokańskiej.

Przedstawiliśmy na nim pracę Młodzieżowej Rady Wąbrzeźna. Wzbogacając swoją prezentację o materiały multimedialne wyjaśniliśmy zagranicznym gościom, jak funkcjonuje Młodzieżowa Rada naszego miasta. Poruszyliśmy tematy powstania MRW, przeprowadzanych sesji i spotkań oraz przede wszystkim nasze dotychczas zrealizowane inicjatywy, wzbogacając swoje wypowiedzi o zdjęcia z wydarzeń.

Po prezentacji Zarząd odpowiedział na zadane pytanie wziął udział w dyskusjach. Na koniec spotkania zostały wręczone wspaniałe prezenty, zarówno od naszego miasta, jak i od miast Syke i Ajdiru dla Wąbrzeźna.

Spotkanie przebiegło bardzo pomyślnie. Liczymy na dalszą współpracę i dziękujemy za możliwość spotkania!