Rozmowy u Burmistrza

We wtorek, dnia 5 marca zarząd MRW razem z opiekunką, Panią Małgorzatą Sukowską udał się na spotkanie z Panem Burmistrzem Tomaszem Zygnarowskim, by omówić wyniki ankiety, którą przeprowadziliśmy wśród wąbrzeskiej młodzieży. Poruszyliśmy tematy jej samopoczucia i zainteresowań, a także jej oczekiwań wobec naszej działalności.

Równo tydzień później, ponownie w Urzędzie Miasta odbyliśmy podobne spotkanie, tym razem w większym gronie, z udziałem Pana Wicestarosty Karola Sarneckiego, Pana Komendanta Straży Miejskiej Krzysztofa Grzybka i Radnej Rady Miasta, Pani Małgorzaty Biewald. Skupiliśmy się tym razem na kwestii poczucia bezpieczeństwa mieszkańców i wnioskach z poprzednich rozmów. Poza tym wznowiliśmy temat utworzenia Młodzieżowego Centrum Kultury. Jako radni mamy zebrać od naszych rówieśników pomysły i wizje na Centrum, a następnie przedstawić je Burmistrzowi.

Na obu spotkaniach uzgadnialiśmy również szczegóły dotyczące Dnia Wody, z którego okazji planujemy zorganizować akcję sprzątania w naszym mieście, ale o tym więcej w następnym poście…